Niclas Björkstrand

VD

E-post: niclas@ningab.se
Skype: niclas@ningab.se
Movi/SMS: 073-531 23 69


MiaMaria Björkstrand

Auktoriserad teckenspråkstolk, dövblindtolk

E-post: miamaria@ningab.se
Tolkbeställning: tolk@ningab.se
Direktnummer: 073-531 23 74


Fredrika Tagesson

Projektkoordinator, Teckenspråks- och dövblindtolk, Syntolk

Föräldraledig


Helena Möller

Projektkoordinator

E-post: helena@ningab.se
Telefon/tal: 0247-131 20
Direktnummer: 073-754 76 32


Pernilla Evasdotter

Översättare och aktör

E-post: pernilla@ningab.se
Skype: pernilla@ningab.se
Movi/SMS: 073-504 45 95


Emma Måndroppe

Auktoriserad teckenspråkstrolk, dövblindtolk

E-post: emma@ningab.se


Stefan Coster

Auktoriserad teckenspråkstolk, dövblindtolk

E-post: stefan@ningab.se


Anette Schmidt

Teckenspråkslärare

E-post: anette@ningab.se
Telefon/tal: 0247-131 20